Üretim

3 MİKSER

30.000 t KAPASİTE

ADT Elastomer Çözümleri Sanayi AŞ Düzçe’nin Kaynaşlı ilçesinde 2018 yılından bu yana 16.500 m² kapalı alan üzerinde kurulmuş yeni tesisi ile hizmet vermektedir. 3 mikser hattı ile yıllık 30.000 t karışım üretme kapasitesine sahip olan tesisin altyapısı, 2 ilave mikseri hemen devreye alacak şekilde yapılmıştır. Yapılacak 2 ilave hat ile kapasitenin 50.000 t’a çıkartılması planlanmaktadır.

Kauçuk Sektörünün önemli ihtiyaçlarından bir tanesi sürdürülebilir karışım kalitesidir. ADT Elastomer bu ihtiyacın bilincinde olarak yeni tesisinde tüm yatırımını “sıfırdan” yaparak konusunda dünya lideri tedarikçiler ile çalışmış, son teknoloji makine, yazılım ve üretimin kalitesi ve istikrarı için ihtiyaç duyulan alt yapısını karışım kalitesinin mükemmeliyeti için üretim tesisinde devreye almıştır.

SÜRDÜRÜLEBİLİR KALİTE

SON TEKNOLOJİ MAKİNE PARKI

YAZILIM-OTOMASYON

ALT YAPI

BARKOD

İZLENEBİLİRLİLİK

Hammadde girişinden karışımın sevkiyatına kadar olan tüm süreç barkod sistemi ile takip edilmekte olup, üretilen her harmanın hammadde tanımı/miktarı ve makine üretim parametreleri lot bazında izlenebilmektedir.

Üretilen her harman için laboratuvar tarafından onay testleri yapılmakta, sevkiyat kamyonu rampadan ayrılırken test raporları müşteriye özel kullanıcı adı ve şifresi ile ulaşılabilen ADT portalına otomatik olarak yüklenmekte, aynı zamanda müşterilerin belirlediği mail adreslerine gönderilmektedir.

KURUM İÇİ YAZILIM (CROSSLINK)

TEST SONUÇLARI İÇİN PORTAL

crosslink.adtelastomer.com.tr