Kalite Politikası

Elastomer bazlı karışım üretiminde liderliği hedefleyen vizyonumuz ve iş yapış prensiplerimiz paralelinde, tüm süreçlerimizi; müşteri istekleri, standartlar ve yasal gereklilikler ile tam uyumlu olarak tasarlayacak, yönetecek ve müşterilerimize sunacağız.

Karışım ve hizmet kalitemiz, teslimat esnekliğimiz ve rekabetçi maliyetlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini koşulsuz sağlayıp, bağlılıklarını sürekli kılacağız.

Bilimin ışığında, ETI (Eğitim Temelli İlerleme) felsefemiz ile uzmanlaşmaya odaklanarak; Elastomer teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip edip, son teknolojiyi kullanan ve işine bağlı çalışanlarla verimliliği artıracak ve süreçlerimizi sürekli geliştireceğiz.

Performans, proses ve maliyet açısından rekabetçi karışımlar geliştirecek, geniş ürün yelpazemiz ile yeni müşteriler kazanacak, katma değeri yüksek karışımlar ve verimlilik artırıcı iyileştirmelerle şirketimizin değerini arttıracağız.

Bunları İş Yapış Prensiplerimiz çerçevesinde, tüm paydaşlarımızla birlikte, insan odaklılık ve sürdürülebilirlik ilkeleri doğrultusunda gerçekleştireceğiz